Sprawdź nas
na facebooku
Skontaktuj się z nami! +48 660 003 266
Wypełnij formularz
kontaktowy
/O nas /Dołącz do nas

Dołącz do nas

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant / asystent projektanta ds. OZE

Jeśli…

…to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy osoby, która będzie częścią naszego zespołu, będzie z nami tworzyła firmę i czerpała satysfakcję z wykonywanej pracy - tak jak my!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą z branży odnawialnych źródeł energii działającą na rynku od kilku lat. Natomiast założyciel firmy pierwsze doświadczenie w branży zaczął zdobywać kilkanaście lat temu.

Od początku naszą misją było dostarczanie najbardziej optymalnych rozwiązań - “szytych na miarę”, a także dopasowanych do możliwości finansowych samych klientów. Właśnie dlatego powstała firma eco-planet - by od początku istnienia pomagać zmieniać świat na lepsze. 

Na czym będzie polegać Twoja praca?

Docelowo będziesz odpowiedzialny za przygotowywanie "szytych na miarę" projektów instalacji OZE, dobór techniczny urządzeń oraz przygotowywanie dokumentacji.

Oferujemy

Wymagania

Zgłoś się do nas jeśli spełniasz poniższe warunki:

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Jeśli tak, wyślij nam swoje CV na biuro@ecoplanet.org.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia się na spotkanie, na którym będziemy mogli poznać bliżej wzajemne oczekiwania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.