Sprawdź nas
na facebooku
Skontaktuj się z nami! +48 660 003 266
Wypełnij formularz
kontaktowy
/Oferta /Fotowoltaika

Fotowoltaika

Ochroń się przed bolesnymi podwyżkami cen prądu

Produkuj własną, całkowicie darmową i ekologiczną energię, którą zasilisz cały swój dom i firmę, a ewentualne nadwyżki wykorzystasz w przyszłości.

Postaw na nowoczesną instalację fotowoltaiczną, która przyniesie Ci realne oszczędności - do nawet 400 złotych miesięcznie, a także pozwoli zyskać niezależność. Przyjęto założenie dla instalacji około 10 kWp.

Odbierz darmową wycenę
Darmowy prąd
do 5000 zł oszczędności rocznie
Czystrze i zdrowsze powietrze
do 8 ton mniej zanieczyszczeń rocznie
Energia przez cały rok
nawet gdy słońce jest za chmurami

Prąd będzie drożał - to już pewne

Regularne podwyżki rachunków za energię elektryczną, nowe opłaty, rosnące obostrzenia oraz limity emisji CO2. To wszystko powoduje, że prąd w naszym kraju już jest drogi, a jak pokazują ostatnie zmiany i przewidywania analityków - będzie coraz droższy.

Średniej wielkości gospodarstwo domowe już teraz płaci miesięcznie od 150 do 250 złotych za energię elektryczną. Za kilka lat będzie to nawet kilkadziesiąt procent więcej. Natomiast, za kilkanaście lat – przyjdzie nam płacić nawet 2 – 3 razy tyle.

Rozwiązaniem, które może Cię uchronić przed ponoszeniem coraz większych kosztów jest inwestycja w odnawialne źródła energii, w tym najbardziej atrakcyjną i wydajną - instalację fotowoltaiczną.

Fotowoltaika śląskie
Dlaczego to się opłaca?

Dowiedz się, co zyskasz, jeśli fotowoltaika zagości także u Ciebie.

Zyskaj niezależność, a do tego chroń środowisko i swój portfel

Rachunki za prąd mniejsze nawet o 95%

Wykorzystamy Twoją przestrzeń (dach, elewację, działki itp.) oraz możliwości finansowe, aby dostarczyć możliwe najbardziej trwałą i wydajną instalację fotowoltaiczną.

Takie działanie pozwoli Ci na o graniczenie Twoich rachunków za prąd do absolutnego minimum. Większość naszych klientów płaci za prąd jedynie same koszty stałe - od kilkunastu do około 30 zł miesięcznie. Koszty energii wynoszą natomiast okrągłe ZERO zł.

Odbierz darmową wycenę

7 lat na zwrot z inwestycji, a potem minimum 15 lat czystego zysku

Czas zwrotu nakładów na fotowoltaikę zależy od Twojego bieżącego i przyszłego zapotrzebowania na prąd, a także mocy wybranej instalacji.

Średnio wydatki na instalację fotowoltaiczną zwracają się już w ciągu 7 - 8 lat od jej montażu. Natomiast przy skorzystaniu z dostępnych dotacji czy ulg podatkowych ten okres można dodatkowo znacząco skrócić. To oznacza, że po tak krótkim czasie będziesz cieszyć się całkowicie darmowym prądem - i to nawet przez kolejne kilkadziesiąt lat.

Odbierz darmową wycenę

Profesjonalne wykonanie, przy użyciu solidnych podzespołów.

Twoja instalacja fotowoltaiczna zostanie zbudowana na bazie wyłącznie sprawdzonych elementów, których jakości, trwałości i wydajności jesteśmy pewni.

Od lat współpracujemy z dostawcami takimi, jak: Sharp, Longi Solar, LG, Q-Cells, Jinko, Huawei, Fronius, Solar Edge, SMA.

Wybierzemy odpowiednie miejsce oraz zadbamy o fachowy montaż tak, aby instalacja była solidna i bezpieczna.

Odbierz darmową wycenę

Gwarancja na instalację, dłuższa niż okres zwrotu inwestycji!

Zastosowane w naszych zestawach główne elementy instalacji czyli moduły, falownik czy konstrukcja mają minimum 10-letnią gwarancję. Na moduły fotowoltaiczne z naszej oferty są objęte 25-letnią gwarancją wydajności.

Dzięki temu staniesz się właścicielem elektrowni słonecznej, która będzie dostarczała Ci prąd minimum przez najbliższe ćwierć wieku!

Odbierz darmową wycenę

Dodatkowe 5000 złotych na zakup i montaż fotowoltaiki oraz ulga termomodernizacyjna!

Poza produkowaniem zielonej i bezpłatnej energii zyskasz możliwość otrzymania bezzwrotnej dotacji, która pokryje nawet do 20% kosztów całej inwestycji. Wystarczy, że weźmiesz udział w rządowym programie “Mój Prąd”.

Nie wiesz jak? Nasi eksperci z przyjemnością Ci w tym pomogą.

Dodatkowo masz możliwość skorzystania z ulgi termomodernizacyjnej i odliczenia poniesionych kosztów na instalację od podstawy opodatkowania.

Odbierz darmową wycenę

Instalacja dopasowana do obecnego i przyszłego zapotrzebowania

Przed doborem właściwej instalacji fotowoltaicznej przeprowadzimy dokładny wywiad. Na jego podstawie określimy zarówno Twoje obecne zapotrzebowanie na energię oraz wykonamy prognozy, jak będzie zmieniało się w przyszłości.

W ten sposób otrzymasz system pozostanie wydajny przez długie lata.

Odbierz darmową wycenę

Montaż instalacji fotowoltaicznych na Śląsku
Dlaczego my?

Kierujemy się zasadą, że najlepszą formą promocji są opinie dotychczasowych - zadowolonych klientów. W naszej pracy stawiamy na dokładne poznanie potrzeb oraz możliwości naszych klientów, którym dostarczamy instalacje fotowoltaiczne “szyte na miarę”.

Nie takie, które “akurat” są dostępne, a takie, które najlepiej spełniają ich wymagania, realizują zapotrzebowanie na energię, no i mieszczą się w założonym budżecie.

90% klientów

poleca nas swoim znajomym!

Oto kilka opini:
Beata

Fachowa i rzetelna obsługa. Pan Krzysztof i jego pracownicy wykonali pracę na medal! Polecamy ze względu na terminowość oraz stosunek do klienta. Firma z profesjonalnym podejściem na każdym etapie realizacji inwestycji.
Dziękujemy i gorąco polecamy! :D

Piotr

Zdecydowanie polecam eco-planet! Przed instalacją rozmawiałem z przedstawicielami różnych firm, jednak zdecydowałem się na Pana Krzysztofa za podejście do klienta. Był on jedynym, który wyszedł na dach, wszystko pomierzył, zaproponował rozmieszczenie paneli, umiejscowienie falownika i jego dobór z możliwością rozbudowy w przyszłości, a nie tak jak inni widząc dom tylko z zewnątrz mieli gotowe wyceny często paneli, na które pewnie akurat mieli rabaty.

Jolanta

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy ECO-PLANET. Pan Krzysztof bardzo profesjonalnie wyjaśnił działanie paneli fotowoltaicznych oraz zaproponował najlepsze dla nas rozwiązanie. Po podpisaniu umowy montaż paneli nastąpił w ciągu 5 dni. Ekipa montażowa bardzo profesjonalna, szybko zamontowała i podłączyła panele. Bardzo polecamy firmę ECO-PLANET.

Właśnie dlatego, 9 na 10 naszych klientów to osoby z polecenia, które korzystają z naszych rozwiązań od wielu lat i chętnie rekomendują nas swoim znajomym oraz rodzinie.
Dołącz do nich oraz... Odbierz darmową wycenę

Montaż instalacji fotowoltaicznych na Śląsku
Jak to działa?

Zacznij produkować własny darmowy prąd w 5 krokach:
1. Kontakt
Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie Przeprowadzimy szczegółowy audyt, dzięki któremu zaproponujemy Ci instalację fotowoltaiczną spełniającą Twoje potrzeby.
2. Projekt i wycena
Poczekaj kilka dni Wrócimy do Ciebie z gotowym projektem uwzględniającym: wizualizację Twojej instalacji, jej szacunkową wydajność, koszt całej inwestycji oraz okres jej zwrotu.
3. Formalności
Zapoznaj się z ofertą i podejmij decyzję Podpiszemy umowę oraz zarezerwujemy dogodny termin przeprowadzenia montażu - zazwyczaj w ciągu 2 – 3 tygodni.
4. Montaż i odbiór
Zajmiemy się fachową instalacją systemu fotowoltaiki Skonfigurujemy, przeprowadzimy testy i upewnimy się, że wszystko działa tak, jak trzeba.
5. Rejestrcja
Wyślemy zgłoszenie do Twojego operatora energetycznego, a także udostępnimy Ci wszystkie niezbędne dokumenty i dostępy W tym: instrukcję obsługi aplikacji, instrukcję logowania oraz wskazówki, jak otrzymać wsparcie z programu “Mój Prąd”.
Wypełnij formularz kontaktowy
Dane podane w formularzu kontaktowym zostaną wykorzystane wyłącznie w celu obsługi zapytania na potrzeby kontaktów mailowych i telefonicznych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności.

Fotowoltaika Śląsk Wycena

Zyskaj bezpłatną wycenę

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub używając formularza.
Przeprowadzimy krótki wywiad, umówimy się na spotkanie, aby na końcu udostępnić Ci gotową ofertę.

Telefon: +48 660 003 266 E-mail: biuro@ecoplanet.org.pl

Połącz instalację fotowoltaiczną z pompą ciepła i zyskaj znacznie więcej!

Ciesz się darmowym prądem, bezpłatnym ogrzewaniem, a także aktywnie dbaj o ochronę środowiska naturalnego!

Sprawdź pompę ciepła

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.