Sprawdź nas
na facebooku
Skontaktuj się z nami! +48 660 003 266
Wypełnij formularz
kontaktowy
/O nas

eco-planet

Wierzymy, że każdy z nas może zmieniać świat na lepsze

Małe kroki mogą powodować wielkie zmiany, a to, w jakim środowisku będą żyły przyszłe pokolenia zależy nie tylko od technologii, ale także zaangażowania każdego z nas.

Naszą misją jest pomoc ludziom, którzy podzielają nasze idee

Pragniemy propagować oraz dostarczać wartościowe, użyteczne i ekologiczne rozwiązania,
tak aby wspólnie zmieniać świat na lepsze. Uważamy bowiem, że naszym społecznym obowiązkiem jest doradzać i propagować ekologiczne rozwiązania. Tak, abyśmy my, nasze dzieci, a nawet wnuki miały bezpieczne i przyjazne warunki do życia.

Eco - założyciel

Założycielem naszej firmy jest Krzysztof Smok – absolwent Inżynierii Środowiska na Politechnice Śląskiej, gdzie poznał teorię z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Pierwsze doświadczenia w branży OZE zaczął zdobywać już kilkanaście lat temu. Przez ten czas poznawał ją od różnych stron - zajmując się zarówno wykonawstwem, jak i dystrybucją. Decyzję o powołaniu własnej firmy eco-planet podjął, aby móc w pełni wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie do rozpowszechniania wydajnych ekologicznych technologii.

Od początku jego misją było dostarczanie najbardziej optymalnych rozwiązań - “szytych na miarę”, a także dopasowanych do możliwości finansowych samych klientów. Właśnie dlatego założył eco-planet - firmę, która od początku istnienia pomaga zmieniać świat na lepsze. 

Prywatnie jest mężem Natalii oraz ojcem dwóch córek - Liliany i Mai, dbającym o środowisko naturalne, starający się stosować ekologiczne rozwiązania również w życiu codziennym. Po pracy lubi spędzać czas z rodziną, jeździć na rowerze, pracować w ogrodzie oraz czytać książki.

Wróć

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.